What is going on?

What is going on?

Hej! 

Na początku przepraszam za swoją nieobecność. Dostaję od Was wiadomości z zapytaniami, co się dzieje? Gdzie zniknęłam? Niektórym odpisałam, innym nie, za co przepraszam. Nie chciałabym nikogo urazić, dlatego postanowiłam Wam nieco wyjaśnić i liczę, że zrozumiecie.

Możecie wierzyć lub nie, ale codziennie od kilku miesięcy chciałam dodać ten post z wyjaśnienieniem.. Wydawałoby się błacha sprawa, ale okazała się czymś nie do przeskoczenia do dnia dzisiejszego. Hurra! 

Dawno mnie tu nie było, i nie zapowiada się, że szybko będę. Mam nawet przygotowanych kilka postów na bloga, ale (upraszczając) nie mam entuzjazmu by je dodać. Od jakiegoś czasu, mam problemy ze zdrowiem i muszę się skupić na jego poprawie. Nie wgłębiam się w szczegóły, ponieważ nie chcę (tak czuję). Bardzo proszę to uszanować. Jestem dobrej myśli ️ i liczę, że wrócę z większą siłą.

Na początku listopada wybieram się do Polski i szczerze "mówiąc" nie mogę się doczekać. Nigdy w życiu nie tęskniłam za rodziną, domem tak bardzo jak teraz. Odliczam dni do wyjazdu. Jestem pewna, że spotkanie z bliskimi, bardzo dobrze mi zrobi <3 a co za tym idzie wpłynie na poprawę mojego stanu zdrowia.

Jeszcze raz przepraszam, że nie odpisuję szybko na prywatne wiadomości, proszę o zrozumienie i wybaczenie. Jak tylko mam więcej energii odrobinkę tego, co mnie aktualnie otacza zdarza mi się dodać na moje Insta story link https://www.instagram.com/matulis.pl/?hl=pl oraz na snapa fitnesanka I tam Was zapraszam <3 

avatar

Arleta Wojdyla napisał(a) o godz. 23:29 w czwartek 25.10.2018:

Witam Aniu , nie wiem o co chodzi ale życzę dużo zdrówka i szybkiego powrotu na bloga bo naprawdę dawno cię nie było
avatar

Kate napisał(a) o godz. 14:05 w sobotę 27.10.2018:

Where is English version? Kiss Love!
avatar

Matulis napisał(a) o godz. 14:32 w sobotę 27.10.2018:

Arleta W dziękuję bardzo!:*
avatar

Matulis napisał(a) o godz. 14:33 w sobotę 27.10.2018:

Kate U know exactly whats going on :*

Dodaj komentarz: